ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
ویلایی انقلاب/شهیدخلیلی
1 سال پیش در اسفراین
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
100
ساخت
1403
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
13٬414٬000 تومان
متراژ زمین
164
سازه ای بدون مشابه درمنطقه
164 مترزمین
100 متر بنای فول امکانات ،شیک وخوش نقشه
دوخواب ، کمددیواری
سالن بدون پرتی ، پرنور ، مهندسی ساز
استفاده از بهترین متریال ، گرمایش از کف
آشپزخانه کابینت mdf ، بزرگ وپرنور مطابق با سلیقه بانوی ایرانی
نما سنگ
سندششدانگ ، پروانه ، پایان کار ،آماده جذب هرنوع وام
لوکیشن عالی بادسترسی محلی ایده آل
قیمت : 2200
☆☆☆☆☆☆☆☆
صداقت درگفتار اصالت کاری ماست
برای بازدیداز ملک ومعرفی فایل های مشابه لطفا به دفتر املاک مراجعه کنید
آدرس دفتر املاک : خیابان امام خمینی پایین تر از چهارراه سپاه نبش امام خمینی6 املاک مهرآیین
مدیریت املاک : خانم طالبی
رضایت مندی شما بالاترین افتخارماست
روزتون پراز اتفاقات قشنگ
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
املاک مهرآیین خانم طالبی
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت