تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی باجک حیاط دار دلباز

ویلایی باجک حیاط دار دلباز

1 هفته پیش در باجک یک

متراژ
300
ساخت
قبل از 1370
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
266
قیمت کل
‏18,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏67,669,000 تومان

ممنون بابت وقتی که برای مطالعه میگذارین

.✅266متر ویلایی،قدیمی ساز
.✅فایل اختصاصی املاک رضوی
.✅همکاران محترم جهت گرفتن آدرس تماس نگیرن
.✅این فایل به صورت اختصاصی مربوط به این مشاور املاک بوده و آدرس فقط به صورت حضوری داده می شود.
جهت خرید تک واحدی نوساز کلید نخورده ، زمین از12میلیارد به بالا ،منزل ویلایی180متری از 16میلیارد به بالا،منزل آسانسور دار،ویلایی 3طبقه،منزل نو ساز،واحد کلید نخورده،واحد نقلی از 5میلیاردبه بالا
با تیم مشاورین املاک رضوی تماس حاصل نمایید.
.⚜️مفتخر هستیم که با بیش از نیم قرن فعالیت مستمر و شناخت کامل از منطقه در خدمت شما عزیزان هستیم⚜️
آدرس دفتر:قم-باجک3(فرهنگیان)-بین مسجد و استخر فرهنگیان.دفتر املاک رضوی