تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی بلوار ساحلی

ویلایی بلوار ساحلی

2 سال پیش در میناب

متراژ
85
ساخت
1387
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
6٬750٬000 تومان
متراژ زمین
200
بالکن
ندارد
ویلایی بلوار ساحلی شهرک حامدی

✅200 متر مساحت

✅ 85 متر زیر بنا

✅سند تک برگ

✅ آب و برق تلفن ثابت

✅برق تک فاز

اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

املاک صالحی بلوار آل محمد نرسیده به فلکه فرودگاه