تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی خ سلمان فارسی

ویلایی خ سلمان فارسی

2 سال پیش در برازجان

متراژ
100
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬150٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
6٬052٬000 تومان
متراژ زمین
190
بالکن
ندارد
ویلایی فوق 190متری
سند تک برگ
دوعدد اتاق ردیفی
یه قسمت ساختمان نوساز
جزعیات بیشتر تماس یا مراجعه به املاک پیمان میدان فردوسی