تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی دو طبقه 144 متری فاز 2 سردار 4

ویلایی دو طبقه 144 متری فاز 2 سردار 4

1 سال پیش در بندر ماهشهر

متراژ
1111
ساخت
1400
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
6٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
45٬833٬000 تومان
متراژ زمین
144
بالکن
دارد
وضعیت واحد
بازسازی شده
سرویس بهداشتی
ایرانی
سلام

✔️ ویلایی دو طبقه دو واحد بالا یک واحد پایین هر کدام در مجزا دارد برای هر واحد یک پارکینگ

✔️ دو واحد بالا 70 متری بالا تک خواب هستن و پایین سه خواب

✔️ منطقه آرام

✔️ برای اطلاعات بیشتر تماس پاسخگو هستم

✔️ آدرس بنگاه املاک : فاز دو بلوار کوثر.نبش کوچه گل مریم املاک اوپال

((. املاک اوپال. ))