تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی/دو طبقه/تجاری

ویلایی/دو طبقه/تجاری

1 ساعت پیش در هنرستان

متراژ
280
ساخت
1381
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
متراژ زمین
150 متر مربع
قیمت کل
‏22,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏152,666,000 تومان
◀️املاک سیزن

↩️سه طبقه ویلایی مناسب سه خانواده برای سکونت
↩️جنوبی
↩️دارای مغازه تجاری /بر خیابان اصلی
↩️بر خیابان اصلی
↩️سند تک برگ اماده انتقال
↩️قیمت مناسب/کارشناسی شده
↩️ موقعیت مکانی خوب

✔️کارشناس املاک سیزن