تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی دو واحده 250 متری /تاپ لوکیشن/ بازسازی شده

ویلایی دو واحده 250 متری /تاپ لوکیشن/ بازسازی شده

1 سال پیش در اهواز

متراژ
150
ساخت
1390
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
4٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
18٬400٬000 تومان
متراژ زمین
250
⚜دپارتمان املاک سالمی⚜

*صفر تا 100 مراحل دریافت وام به عهده این دفتر میباشد*

مشخصات ملک

*سند آزاد*
250متری دو واحده /مربعی شکل
زیبا سازی شده /شیک و تمیز
حیاط وسیع و بزرگ/مشاعات ملک تمیز

جهت توضیحات بیشتر لطفا تماس بفرمایید.

نشانی ما: اتوبان گلستان فرهنگ شهر ساعی یک

نشانی در اپلیکیشن های > و > تعریف داده شده