تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی دوبلکس ناهارخوران/استخردار/عدالت فرد

ویلایی دوبلکس ناهارخوران/استخردار/عدالت فرد

1 سال پیش در گرگان

متراژ
400
ساخت
1382
اتاق
4
آسانسور
ندارد
قیمت کل
65٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
151٬162٬000 تومان
متراژ زمین
430
بالکن
دارد
430 متر زمین با 15 متر بر
400 متر دوبلکس 4 خواب
150 متر فضای استخر و ورزشی
ملک شمالی،حیاط مشجر
طرح نما مجلل،دوتا تراس قابل چیدمان رو به حیاط
تمام واحد پنجره های کف تا سقف رو به حیاط
سازه بسیار ایده ال برای زندگی
اسکلت بتن
زمین عالی برای سکونت یا سرمایه گذاری یا ساخت
سند تک برگ با پروانه ساخت
کد:1114
30٪ مبلغ قابل تهاطر با اپارتمان
لطفا همکار تماس نگیرد
گروه مشاورین املاک دانیال
(کاملترین فایلینگ املاک ویودار و لوکس)