ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
ویلایی دوطبقه /150متری /خیابان لاهور /بلال غربی
ویلایی دوطبقه /150متری /خیابان لاهور /بلال غربی
11 ماه پیش در اصفهان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
205
ساخت
1372
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
150
قیمت کل
9٬220٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
61٬466٬000 تومان
بالکن
دارد
وضعیت واحد
بازسازی نشده
منزل ویلایی دوطبقه برای فروش خ لاهور
موقعیت مکانی: خیابان بلال غربی ،
متراژ زمین:150 متر مربع
زیربنا:205 متر مربع
دو طبقه شامل ///////////////////////////////////
طبقه اول: سالن بزرگ، /آشپزخانه مدرن،/ سرویس بهداشتی و حمام /فول بازسازی /
طبقه دوم: 2 خواب با کمد دیواری، بالکن
امکانات:
پارکینگ اختصاصی
سیستم گرمایش پکیج //////سیستم سرمایش کولر آبی
انشعابات کامل
حیاط سازی و فضای سبز
امنیت بالا و محوطه سازی زیبا
دسترسی آسان به مراکز خرید، مدرسه و حمل ونقل عمومی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
آژانس شهریار
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت