تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی دوطبقه اوایل لادن

ویلایی دوطبقه اوایل لادن

1 سال پیش در مشهد

متراژ
273
ساخت
1380
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
قیمت کل
13٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
57٬894٬000 تومان
متراژ زمین
228
با سلام و احترام

فروش ویلایی 228 متری استثنایی

دوطبقه بنا قابلیت بازسازی و سکونت

272 متر بنا

تراکم متوسط جنوبی

قابل معاوضه تا نصف مبلغ

لطفا بدون واسطه

پویا طباطبایی

مسکن بزرگ رضوی بین صیاد 31 و 33