ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
خانه و ویلا
ویلایی/سه طبقه/سوپر لوکس/منطقه اعیانی جمهوری
ویلایی/سه طبقه/سوپر لوکس/منطقه اعیانی جمهوری
2 روز پیش در کوهستان
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
490
ساخت
1405
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
354 متر مربع
قیمت کل
50,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
141,242,000 تومان
⚜️⚜️املاک یکان⚜️⚜️
✨ یک فرصت خاص در قلب منطقه اعیانی نشین شیراز ✨
⚜️در لوکس ترین نقطه منطقه 1 شیراز، جایی میان آرامش باغ ها و صدای پرنده ها، یک واحد ویلای سه طبقه ساخته شده برای خاص ترین سلیقه ها
⚜️سه طبقه مجزا صفر تا صد بازسازی لوکس
⭐️طبقه همکف 210 متر زیربنا 3 خواب متریال تمام لوکس
⭐️طبقه اول 140 متر زیربنا 3 خواب متریال تمام لوکس
⭐️طبقه دوم 140 متر زیربنا 2 خواب متریال تمام لوکس + حیاط اختصاصی به مساحت 80 متر با ویو دلنشین مناسب چیدمان های خاص شما
⭐️همه ی خواب ها بزرگ و مسترهای تمام قد شیشه ای با طراحی مدرن
✅ سالن بزرگ با ویو مستقیم به باغات – برای لذت صبحانه با نور طلایی خورشید ☀️
✅️پنجره سقف تا کف تمام قد آکواریومی
✅ آشپزخانه ای رویایی با پنجره های قدی، جزیره مرکزی و کابینت های ممبران خاص و باکیفیت
✅ اتاق هایی با کمدهای عمیق، طبقه بندی شده و جادار مخصوص نظم و زیبایی
✨️فروش فوری به علت مهاجرت / فقط مشتری واقعی تماس بگیره
⭐️ برای افرادی که فقط «خاص بودن» را انتخاب می کنند
✨ مهندس جعفری – املاک یکان
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.