تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی شمالی 210 متری 3 خواب سندتک برگ بلوار باهنر

ویلایی شمالی 210 متری 3 خواب سندتک برگ بلوار باهنر

1 سال پیش در شاهرود

متراژ
150
ساخت
1402
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
4٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
19٬523٬000 تومان
متراژ زمین
210

با سلام
بهترین ویلایی و نیمه ویلایی های شهر را از ما بخواهید

ویلایی شمالی بلوار باهنر
️️کد :2969
✔️متراژ زمین:210 متر
✔️متراژ بنا:150 متر

دارای شرایط معاوضه

❌فقط با آورده 4 میلیارد و 100 میلیون تومان صاحب خانه شوید❌
❌ 4 میلیارد و 100 میلیون تومان نقدا + با قابلیت 400 میلیون تومان رهن مستاجرین⭕️
_________
عرب اسدی هستم مشاور شما
_________
آدرس دفترما :خیابان 28 متری امام جنب داروخانه حکیم نبش نگارستان بالای کالا پزشکی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک شعبانی

صداقت خوش قولی خوش حسابی پایبند به اخلاقیات