تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی شیک/200 متر/هوانیروز

ویلایی شیک/200 متر/هوانیروز

1 سال پیش در کرمان

متراژ
200
ساخت
1402
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
8٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
32٬000٬000 تومان
متراژ زمین
275
⚜️به نام یگانه معمار هستی خدای یکتا ⚜️
کد فایل F104
نوع فایل : ویلایی شیک
◀️ متراژ : 275 متر
زیربنا : 200 متر
✅سال ساخت 1402
✅سند تک برگ
✅6 دانگ ملک
✅فول امکانات
✅تعداد خواب : 3
_________________________________

⚜️املاک طیاری, همتی فر 19،جنب خدمات ایرانسل ⚜️
✅ اولویت اول ما ارائه مشاوره تخصصی به شما همراهان عزیز می باشد.
✅آیا دنبال خرید و فروش یا رهن و اجاره ملک هستید؟و نیاز به راهنمایی دارید؟!
✅ از معرفی فایل و مشاوره اولیه تا امضای قرارداد تمامی فرآیندها بصورت شفاف زیر نظر مشاورین مجرب ما و با هماهنگی شما به دقت انجام میشود.
✅ خرسندیم از اعتماد شما برای سپردن ملک های خود جهت انجام هر گونه فعالیت (خرید و فروش یا رهن و اجاره)
هم اکنون جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید تا اولین قدم را به سوی بهترین تجربه ملکی خود بردارید.
محدوده کاری کل شهر کرمان
ارادتمند و مشاور شما
شجاع الدینی