تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی شیک پیلوت سه طبقه در شهرک دادگستری

ویلایی شیک پیلوت سه طبقه در شهرک دادگستری

1 سال پیش در اردبیل

متراژ
135
ساخت
1390
اتاق
+4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
12٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
64٬000٬000 تومان
متراژ زمین
200
بالکن
دارد
«زندگی نه یکبار بلکه هر روز صبح آغاز میشود»
************************************************
ویلایی شیک پیلوت سه طبقه در شهرک دادگستری
✅200 متر عرصه،135 متر عیان(67درصدساخت)
✅خوش نقشه و دارای حیاط بسیار زیبا
✅ جنوبی سند مجزا تک برگ
✅ تمام طبقات دارای کابینت آشپز خانه
✅اتاقها کمد دیواری ،پکیج و رادیات روشن
✅کوچه 10 متری و یک قطعه فاصله با خیابان 16 متری
✅ قابل تهاتر با زمین و کلنگی تا سقف 8 میلیارد

⭕162 متر ویلایی شیک یک طبقه بهارخوب در کشاورز ،گلسار
✅ مفید بر ملک 9 متر
✅ گذر 8 متری
✅2 خواب
✅قیمت 6 میلیارد

⭕126مترآپارتمان طبقه 4+بهار خواب در بلوک 8 کوثر
✅ مفید طبقه 93متر و بهار خواب 33 متر
✅ ساخت 1402
2 ✅خواب
✅ کف سرامیک پکیج نما رومی خوش ساخت

⭕برای اطلاع ازفایلهای مشابه و باقیمت تماس بگیرید⭕
مرکز شهر، داخل شهر، اطراف شهر
*************************************
کارگزاری املاک مشاور با کادری مجرب ازتیم مهندسی و حقوقی سایت مسکن مشاور
✔خرید، فروش ، تهاتر و مشارکت در ساخت - مدیریت پیمان