تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی فرهنگ 46 صدف 8

ویلایی فرهنگ 46 صدف 8

2 سال پیش در مشهد

متراژ
160
ساخت
1386
اتاق
3
آسانسور
ندارد
قیمت کل
21٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
77٬500٬000 تومان
متراژ زمین
280
بالکن
دارد
حاشیه فرهنگ
فرهنگ 44
280 متر عرصه زمین 5 سقف پروانه پرداخت شده
بدون نظام و بیمه
هرطبقه 197 متر
فروش فقط به صورت نقدی
اطلاعات بیشتر تماس
گروه ساختمانی دایان
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

کارشناس فروش ذوقی

آژانس املاک گروه ساختمانی دایان

اعتبار ما صداقت ماست، صداقت رمز ماندگاری ماست و مشتری سرمایه ماندگار ماست