ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
ویلایی فوق لاکچری لوکیشن عالی
1 روز پیش در فاز 1
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
160
ساخت
1405
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
160 متر مربع
قیمت کل
28,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
178,125,000 تومان
(املاک نعمت اللهی نامی مطمئن در شهرپردیس)
بامشاورین نعمت اللهی:
متفاوت ترازهمیشه زندگی کنید
متفاوت ترازهمیشه سرمایه گزاری کنید
باسلام ودرود خدمت شما بزرگواران
تمام ویلاهای لوکس ولاکچری و واحد های سند دار را از ما بخواهید
ویلایی 3 طبقه مجزا ✔️
متریال عالی ✔️
نما مدرن و لاکچری ✔️
150 متری 2 تا 163 متری ✔️
2 خواب ✔️
همکف 2 خواب مستر✔️
40 متر حیاط ✔️
اول و دوم 1 خواب مستر ✔️
تراس 4 متر✔️
کف پذیرایی سرامیک✔️
مشاورین نعمت اللهی با کادری مجرب و فایلینگی قوی درخدمت شما عزیزان هستیم
تخصص فروش درویلاهای لوکس وتراسه و پنت هاوس لاکچری وبرند
تخصص فروش تمامی ملک ها
مشاور شما : خانم قاسمی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت