تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی/ لاهیجان ویو شیطان کوه/ سرمایه گذاری طلایی

ویلایی/ لاهیجان ویو شیطان کوه/ سرمایه گذاری طلایی

2 سال پیش در رشت

متراژ
80
ساخت
1392
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
13٬265٬000 تومان
متراژ زمین
147

ویلا جنگلی
147 متر زمین
80 متر بنا
تک خواب
سند قولنامه ایی
زیر قیمت منطقه
موقعیت طلایی برای سرمایه گذاری

قابل مذاکره
-----------------------------------
لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

تجربه ایی بکر و تکرار نشدنی با ما داشته باشید✍

کارشناس : سپیده آزموده
املاک بکر