تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی نیمه تمام کلاته یاور/خ آرا

ویلایی نیمه تمام کلاته یاور/خ آرا

1 سال پیش در بجنورد

متراژ
70
ساخت
1403
اتاق
1
آسانسور
ندارد
قیمت کل
630٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
6٬300٬000 تومان
متراژ زمین
100
بالکن
دارد
✅کوچه 6متری
✅عرض ملک 5متر
✅تک خواب
✅دیوار ها و سقف اجرا شده
✅الباقی کارهای داخلی تا حدودی انجام شده
-----------------------------
جهت بازدید به املاک مراجعه نمایید
آدرس املاک: شرق سپاه نبش امام محمدباقر29 املاک حسن زاده
-----------------------------
✅فایل های مشابه:
کلاته یاور ویلایی کلید نخورده 100متر دو خواب
کلاته یاور ویلایی ده سال ساخت 160متر دو خواب
کلاته یاور واحد آپارتمان طبقه اول دربست 100متر دو خواب
کلاته یاور پیلوت دربست 100متر دو خواب
باغ نجاتی ویلایی کلید نخورده 120متر دو خواب
باغ نجاتی ویلایی نیمه تمام 110متر
باغ نجاتی یک طبقه بالای پیلوت نیمه تمام 180متر دو خواب دو واحد
صندل اباد ویلایی کلید نخورده 100متر تک خواب
صندل اباد ویلایی نیمه تمام 100متر دو خواب
صندل اباد ویلایی نیمه تمام 80متر تک خواب
صندل آباد ویلایی نیمه تمام 150متر دو خواب
صندل اباد ویلایی نیمه تمام 100متر تک خواب
صندل اباد ویلایی ده سال ساخت 113متر دو خواب
-------------------
✅《زمین محدوده های صندل آباد احمد آباد کلاته یاور و باغ نجاتی از 80متر به بالا موجود می باشد》