تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی همکف 225 متری باز سازی شده خیابان نظامی

ویلایی همکف 225 متری باز سازی شده خیابان نظامی

1 سال پیش در بجنورد

متراژ
105
ساخت
1374
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
6٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
26٬666٬000 تومان
متراژ زمین
225
بالکن
دارد
✅املاک بامک✅
مرکز تخصصی و کارشناسی و ارزشیابی ملک

✅کد فایل ؛105
✅متراژ زمین: 225
✅متراژ بنا: 105
✅دهنه ملک: 10.5
✅موقعیت ملک؛ شمالی
✅خیابان یا کوچه؛ 10
✅شرایط سند: 6دانگ
✅شرایط معاوضه: دارد با واحد تا 2 تومن

                 ⛔ادرس فقط حضوری⛔
ادرس دفتر؛بلوار استقلال جنوبی تقاطع میرزا کوچک خان روبروی حسینه ابولفضلیها
✳سبحانی
✳حسن زاده