تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی کلنگی 200 متری خیابان ملک

ویلایی کلنگی 200 متری خیابان ملک

11 ماه پیش در ملک

متراژ
150
ساخت
قبل از 1370
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
200
قیمت کل
16٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
82٬500٬000 تومان
بالکن
دارد
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⭐ ویلایی کلنگی 200 متری خیابان ملک ⭐

⭕ مشخصات ملک:
⏺ مساحت زمین: 200 متر
⏺ تعداد اتاق خواب: سه
⏺ دارای پارکینگ ✅️
⏺ دارای انباری ✅️
⏺ سال ساخت: قبل از 1370
⏺ بالکن: دارد ✅️

⚜️ ویژگی های برجسته:
✴️ دارای مجوز ساخت 3 طبقه روی پیلوت
✴️ موقعیت عالی با دسترسی سریع به امکانات
✴️ محیطی آرام و مناسب سکونت

⭐ مبلغ قابل مذاکره هنگام عقد قرارداد ⭐

↪ تماس با مشاورین املاک عدل:
☎️ ساعت تماس: 10 صبح الی 13:30 و 17 عصر الی 21
↩ آدرس دفتر: خیابان فلسطین، جنب هتل صفوی

✨ تخصص ما آپارتمان های لاکچری، متراژ بالا با قیمت مناسب می باشد ✨

❗ فرصت کم نظیر برای سرمایه گذاری و سکونت ❗