تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی کوهسنگی معاوضه با آپارتمان و خودرو

ویلایی کوهسنگی معاوضه با آپارتمان و خودرو

1 سال پیش در مشهد

متراژ
210
ساخت
1374
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
11٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
65٬714٬000 تومان
متراژ زمین
175
نزدیک به حاشیه کوهسنگی
١٧5 متر عرصه
٢١٠ متر شامل دو طبقه زیربنا

✅ تا 4 ماه دیگر دست مستاجر
✅ بازسازی نشده و نیاز به تعمیرات دارد
✅ ملک اصطلاحا تودلی است
✅ ماشین رو نیست
✅ مناسب کسانی که خورو ندارند/دفترکار/کافی شاپ
✅ سند ششدانگ آستانه
✅ با این قیمت در آن لوکیشن نخواهید یافت
✅ موقعیت مکانی فوق العاده

✅ معاوضه با آپارتمان بعلاوه حداقل ٣ میلیارد نقد
✅ معاوضه با ویلا تا 4 میلیارد الباقی نقد
✅ معاوضه با خودرو تا 5٠ درصد الباقی نقد
✅ضمنا قیمت نقدی ١١/5 معاوضه ١٢

✅ موارد مشابه موجود است

✅ مالک هستم و در پرداخت کمیسیون مشکلی وجود ندارد

✅ شمارمو ( SAVE ) کن
««« مسکن بزرگ رضوی »»»
( عضو رسمی اتحادیه املاک با رتبه ممتاز )
آدرس دفتر: وکیل آباد بین صیاد ٣١ و ٣٣
#ویلا #آپارتمان #ویلایی #خودرو #سواری #معاوضه