تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی133متری/بعثت/امین اسلامی/بازسازی کامل

ویلایی133متری/بعثت/امین اسلامی/بازسازی کامل

2 سال پیش در نیشابور

متراژ
116
ساخت
1380
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬815٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
21٬165٬000 تومان
متراژ زمین
133
☆با سلام عرض ادب☆
☑️با ما قدم به رویاهایتان بگذارید، و لوکس ترین فایل هارا از ما بخواهید☑️
⚜️مشاورین مسکن زعفرانیه⚜️
____________________________________________
⚜️مشخصات ملک فوق:
⚜️متراژ زمین 133متر /زیر بنا116متر /20متر زیرزمین قابل سکونت
⚜️پارکینگ ریموت دار
⚜️سند تک برگ
⚜️تعداد خواب 2
⚜️جنوبی عرض کوچه6 متری

منحصر به فردترین فایلینگ در کل منطقه

❎واحد های متناسب با بودجه شما و سلیقه شما موجود میباشد❎
⚜️در صورت داشتن ملکی برای فروش یا اجاره در کوتاه ترین زمان ممکن با ما تماس بگیریدو مشاوره رایگان دریافت کنید⚜️
____________________________________________
مشاورین مسکن زعفرانیه
☑️ادرس دفتر: نبش نور 36
☑️مشاور شما: جواد نجفی

⚜️تجارت ملک هنر ماست⚜️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مسکن زعفرانیه نور36