تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی2/5طبقه/73متر/همت/2پارکینگ مجزا

ویلایی2/5طبقه/73متر/همت/2پارکینگ مجزا

10 ماه پیش در شهرک فاطمیه

متراژ
180
ساخت
1397
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
73
قیمت کل
3٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
51٬369٬000 تومان
آبگرم کن
〽️〽️〽️〽️〽️〽️مالک اصلی خداست〽️〽️〽️〽️〽️〽️〽️
⭕گروه ساختمانی و مسکن اتحاد⭕
باسلام

⏪فروش خانه ویلایی 73متر2/5طبقه
⏪❗بصورت واحدی هم بفروش میرسد
⏪فیلم متعلق به طبقه همکف میباشد
⏪جفت پارکینگ/ورودی هرطبقه جدا
⏪جنوبی ساز/همکف و 1/5طبقه بالا
⏪طبقه اول یک خواب/طبقه بالا3خواب
⏪امتیاز هر طبقه کاملا جدا/3سال ساخت
⏪معبر 10متری/نزدیک خیابان اصلی
⏪کارشده با بهترین مصالح و متریال به روز
⏪طبقه اول کابینت فلزی جزئی/طبقه بالا کابینت کامل
⏪شیرالات جنس خوب/کف سرامیک
⏪نما رومی ونورپردازی نما و داخل عالی
⏪اتاق خواب و سالن غرق نور و روشنایی عالی
⏪قابلیت رهن تا 700میلیون که از مبلغ کل کسر میشود

⭕برای بازدید و اطلاعات تماس بگیرید یا به دفتر املاک مراجعه نمایید
⭐⭐⭐⭐⭐⭐مشاور شما: داودپرویزی⭐⭐⭐⭐⭐⭐
⭕ادرس دفتر: شهرک فاطمیه بلوار همت نبش خیابان سروستان املاک اتحاد
〽️〽️〽️〽️〽️〽️〽️〽️〽️〽️〽️〽️〽️〽️〽️〽️〽️〽️〽️
فروش نقد واقساطی واحدهای آپارتمان،فروش ویلایی، زمین، پشت قواره، باغ ویلا