تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی214 متری.مهارت

ویلایی214 متری.مهارت

2 سال پیش در دورود

متراژ
170
ساخت
1374
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
12٬616٬000 تومان
متراژ زمین
214
" به نام آنکه بی همتاست"
✅️ویلایی 214 متری
✅️خیابان مهارت
✅️کوچه 12 متری
✅️سه نبش
✅️حیاط جلو و پشت
✅️پذیرایی 30 متری
✅️دو خواب
✅️هر دو کمد دیواری
------------------------‐----------------------------------
"مشاور شما:علی فرزام"
دپارتمان تخصصی جاکار
آدرس:بلوار امام علی.بعداز کانون.جنب فروشگاه گرند