تائید
فروش مسکونیخانه و ویلاویلایی90متر/دونبش/2واحدی/سندملکی/نزدیک حرم

ویلایی90متر/دونبش/2واحدی/سندملکی/نزدیک حرم

1 هفته پیش در سعدی

متراژ
180
ساخت
1395
اتاق
4
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
متراژ زمین
90
قیمت کل
‏14,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏161,111,000 تومان

ملک ویلایی دونبش(کوچه شاهین فر)
90متر زمین
حدود180متر زیر بنا (صد در صد زیر بنا)
در دو واحد مستقل
سند ملکی ششدانگ
فروشنده واقعی
در فاصله ای کمتر از5دقیقه پیاده تا حرم مطهر(صحن باب الجواد)
چند قدمی ره باغ واعظ طبسی

جهت بازدید و کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس حاصل فرمایید.

《 اعتماد میماند 》