تائید
فروش مسکونیآپارتمانویوابدی فاز6ساماندهی سند اماده (املاک ویستا)

ویوابدی فاز6ساماندهی سند اماده (املاک ویستا)

3 روز پیش در ساماندهی

متراژ
124
ساخت
1401
قیمت کل
‏13,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏106,451,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️⚜️⚜️⚜️املاک ویستا⚜️⚜️⚜️⚜️
انجام امور ملکی شما در کوتاه ترین زمان ممکن
جهت فایل کردن ملک خود با ما در ارتباط باشید

-----------------------------------------------------------------------------

☑️124متر 2خواب
✔️سالن و اتاق خواب رو به نما
☑️واقع در بهترین لوکیشن فاز 6
✔️خوش نقشه بدون پرتی سالن دو تیکه
☑️سازه ای مستحکم از سازنده بنام
✔️4طبقه 2واحدی
☑️سند تک برگ اماده
✔️دیزاین اشپز خانه از بهترین متریال موجود در بازار

✅بازدید آزاد

‼️سند تک برگ آماده بنام‼️

◀️پارکینگ ◀️آسانسور ◀️انباری

واحد 750ملیون در رهن مستاجر از قیمت کل کم میشود

ارادتمند