تائید
فروش مسکونیآپارتمانپادادشهر غربی 105 متری کلید اول

پادادشهر غربی 105 متری کلید اول

1 سال پیش در پادادشهر

متراژ
105
ساخت
1403
قیمت کل
7٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
71٬428٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
7
*سلام خدمت همشهریان عزیز*

مشاور ملکی شما : قنواتی

⚜️املاک شهر⚜️

------------------------------------------------

مشخصات واحد: آدرس فقط حضوری

------------------------------------------------

✅ یکی از بهترین لوکیشن های پاداد

------------------------------------------------

✅امکانات واحد:

✅کابینت ممبران

✅سه خواب کمددیواری ممبران

✅ شوفاژ و پکیج و کولر

✅ دارای سیستم هوشمند

✅ تمام شیرآلات توکار و سیستم وال هنگ توکار

✅ دارای تراس و مطبخ

✅ دارای جاروبرقی مرکزی

------------------------------------------------

⚜️ مبلغ پنج میلیارد تومان برای شروع معامله ⚜️

⚜️ تخفیف با توجه به شرایط پرداخت پای معامله ⚜️

⚜️ مبلغ کل هفت میلیارد تومان قابل مذاکره ⚜️

⚜️ تحویل واحد برج سه سال1404 ⚜️

------------------------------------------------

☎️ برای کسب اطلاعات بیشترلطفا تماس بگیرید

آدرس املاک : پادادشهر - ابتدای فاز 1- نبش 1 استادان غربی