تائید
فروش مسکونیآپارتمانپارک شهر 147 متری با دو پارکینگ اختصاصی

پارک شهر 147 متری با دو پارکینگ اختصاصی

2 سال پیش در رشت

متراژ
147
ساخت
1397
اتاق
3
قیمت کل
6٬590٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
44٬829٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
8
سپاس باد یزدان دانا و توانا را

کد فایل : 4267

فایلهای مشابه با هر سلیقه و بودجه ای موجود است

پارک شهر پوریای ولی

چهار طبقه هشت واحد طبقه چهارم

147 متری

آشپزخانه زیبا با ام دی اف ممبران

هال پذیرایی دلباز و نورگیر و پرده خور

سه خواب بزرگ و استاندارد همراه با کمد دیواری ( یک خواب مستر)

کف پارکت

سقف کناف کاری شده و نورپردازی شده

دو پارکینگ اختصاصی

سند تک برگ

پاسخگویی 24 ساعته
افتخار ما اعتماد شماست

کارشناس فروش: آقای مقدم
آدرس دفتر: معلم چهارراه ویلانج بانک املاک ابطهی