تائید
فروش مسکونیآپارتمانپاسداران 210 متر 3 خواب / 4 پارکینگ /دید مشجر 4فصل

پاسداران 210 متر 3 خواب / 4 پارکینگ /دید مشجر 4فصل

2 سال پیش در تهران

متراژ
210
ساخت
1396
اتاق
3
قیمت کل
40٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
190٬476٬000 تومان
طبقه
3
تاپ لوکیشن پاسداران
210 متر 3 خواب ( 1 خواب کینگ مستر )
پلان بی نظیر با نور مستقیم
سالن و اتاق خواب ها با دید مشجر و سبز بدون مشرف
فول بازسازی با متریال تماما برند
تراس وسیع و قابل چیدمان
4 پارکینگ
فروشنده 100٪
…..
مشاور شما : خانم فروزان
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

خانم فروزان جعفری 09128115477