تائید
فروش مسکونیآپارتمانپردیس/ 145 متر/ خوش نقشه/فول امکانات

پردیس/ 145 متر/ خوش نقشه/فول امکانات

2 سال پیش در همدان

متراژ
145
ساخت
1393
اتاق
3
قیمت کل
9٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
65٬517٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
⚜️⚜️⚜️کارگزاری املاک رامین⚜️⚜️⚜️
‏» » » » »RealEstate_Ramin« « « « «
⭐با دو شعبه فعال در منطقه⭐

شعبه یک : چهارراه فرهنگ تقاطع آزاد به سمت جهان نما

شعبه دو: چهارراه سعیدیه بر بلوار بعثت جنب مدرسه هدایت
✅کارشناس ملکی شما: طاها میرزایی
_______________
لوکیشن : ابتدای سه راه پردیس
145 متر
3 خواب
طبقه 4
اولویت با اولین بازدید کننده!
❌پیام پاسخگو نیستم.فقط تماس یا مراجعه حضوری به دفتر املاک❌

مورد مشابه در متراژ های مختلف موجود است!
_______________
اعتماد شما اعتبار ماست...
⭐ فعال ترین گروه املاک منطقه
⭐ کادری حرفه ای و با تجربه
⭐ پاسخگویی تماس شما 8 صبح تا 11 شب