تائید
فروش مسکونیآپارتمانپردیس/85متری/خام 3P2عرصه تسویه کامل

پردیس/85متری/خام 3P2عرصه تسویه کامل

2 سال پیش در پردیس

متراژ
85
ساخت
1400
قیمت کل
2٬385٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
28٬058٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
13
✅.فاز پنج شمالی
✅.عرصه تسویه کامل
✅.وام 8قسط پرداخت شده
✅.متراژ 85متری
✅.دوخواب
✅.طبقه اول
✅.جهت شمال شرقی
-------------------------------------------------------------------
✅.فاز پنج شمالی نزدیکترین فاز به میدان اصلی شهر پردیس می باشد
✅.فاز پنج شمالی تنها دو دقیقه با مرکز درمانی شبانه روزی و بازار روز فاصله دارد
✅.زمین فوتبال وفرهنگسرا ونانوایی وسوپر مارکت در چند قدمی این بلوک واقع شده است
✅.دپارتمان صدف قویترین فایلینگ مسکن مهر در پردیس می باشد ،
✅.قابل ذکر است که ما مجموعه املاک صدف با حذف واسطه ها بهترین واحد ها رو با مناسبترین قیمت به شما معرفی میکنیم
✅.محمودی مشاور املاک. ✅