تائید
فروش مسکونیآپارتمانپردیس،/85متری/عرصه تسویه کامل2P1

پردیس،/85متری/عرصه تسویه کامل2P1

2 سال پیش در پردیس

متراژ
85
ساخت
1400
قیمت کل
2٬530٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
29٬764٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
13
⬜.فاز پنج شمالی
⬜.متراژ 85متر
⬜.وام دوقسط پرداخت شده
⬜.دوخواب
⬜.طبقه ششم
⬜.جهت شمال شرقی
-------------------------------------------------------------------
◽.محوطه دور بلوک بسیار بزرگ وزیبا آرام ودلباز می باشد
◽.در چند قدمی این بلوک زمین فوتبال وفرهنگسرا ونانوایی وسوپر مارکت واقع شده است
◽.فاز پنج شمالی نزدیکترین فاز به میدان اصلی شهر و مرکز درمانی شبانه روزی ومراکز خرید وبازار روز فاصله دارد
◽.دلیل مناسب بودن قیمتهای ملک در دپارتمان صدف حذف واسطه ها می باشد
◽.مشاور تمام وقت املاک صدف/محمودی هستم
◽.واحد از مرحله خاک تا خام و ضامن کلید کلید تحویل فول وفول لاکچری مناسب با سرمایه شما موجود می باشد
◽.فقط تماس.◽