تائید
فروش مسکونیآپارتمانپردیس فاز 2 ویو ابد جوار برج آرامیس

پردیس فاز 2 ویو ابد جوار برج آرامیس

1 سال پیش در پردیس

متراژ
86
ساخت
1392
قیمت کل
4٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
50٬000٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
❌⭕اگر به دنبال واحدی با ویو ابد بدون مشرف در تاب لوکیشن فاز 2 میگردید تماس بگیرید❌⭕

⚜فاز 2 محله 3 تاپ لوکیشن
▪️▪️▪️
✔طبقه چهارم
⚜واحد 86متر
✔️ 2 خواب کاملا کاربردی
⚜واحد دارای سند تک برگ
✔فول امکانات حرفه ای بسیار تمیز غرق در نور
⚜قیمت کارشناسی شده به دوراز هیجانات بازار
✔مالک منعطف
⚜دارای پارکینگ مسقف و پارکینگ میهمان جداگانه
✔ساختمان جنوبی دریای نور
⚜دارای دسترسی بی نظیر به کل پردیس
✔4 طبقه 3 واحدی بدون دیوار مشترک

✅قابلیت رهن تا500میلیون✅

                دپارتمان املاک صدف
✅ دارای مجوز رسمی از اتحادیه صنف املاک پردیس

◾◾◾
✅مشاور شما در خرید و فروش آپارتمان،زمین و ویلا
⭕بازدید همه روزه باهماهنگی قبلی
✅مشاوره رایگان حضوری و تلفنی
◾◾◾◾◾
باسپاس : همراه شما از ابتدا تا خریدی مطمعن

                ✅⭕ امید سام✅⭕