ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
پردیس فاز 5 جنوبی بلوار بنفشه نیمه فول
پردیس فاز 5 جنوبی بلوار بنفشه نیمه فول
2 سال پیش در پردیس
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
85
ساخت
1400
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
2٬560٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
30٬117٬000 تومان
طبقه
5
پکیج
واحد 85متری
طبقه 5 شمال شرقی
واحد 2خواب
مشاور شما/ رامین
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت