تائید
فروش مسکونیآپارتمانپرند مسکن مهر نوساز کلید نخورده فروشی

پرند مسکن مهر نوساز کلید نخورده فروشی

2 سال پیش در پرند

متراژ
75
ساخت
1401
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬120٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
14٬933٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
*اعتماد شما سرمایه ماست

*75 متر مفید

*سالن وسیع و پرده خور

*مشاعات بسیار تمیز و خیره کننده

*پنجره های upvc

*بدون پرتی نقشه ژورنالی

*امکانات شهرک :

*دسترسی آسان به مراکز خرید و...

*دسترسی به مرکز خرید پرند مال، رزا مال، باراما و...

*دسترسی آسان به ایستگاه مترو و پایانه مسافر بری

*دسترسی آسان به مراکز درمانی

*سالن کنسرت و فرهنگسرا فعال در پروژه

*نزدیک ترین مسیر به فرودگاه امام و سرزمین آیلند

*سالن فوتبال، فوتبال ساحلی، باشگاه بدنسازی و...

*تمامی استعلامات در حضور خریدار از بانک مسکن و شرکت راه و شهر سازی (عمران) دفتر اسناد رسمی گرفته میشود

*املاک اردیبهشت با بیش از 5 سال سابقه فعالیت در شهر جدید پرند در خدمت شما دوستان عزیز

*تماس شما با ما آخرین تماس شما خواهد بود*
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک اردیبهشت

✨ قیمت چیزی است که شما می پردازید و ارزش، چیزی است که شما به دست می آورید ...