تائید
فروش مسکونیآپارتمانپروانه شمالی/84 متر 2 خواب

پروانه شمالی/84 متر 2 خواب

2 سال پیش در تهران

متراژ
84
ساخت
1383
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
6٬450٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
76٬785٬000 تومان
طبقه
2
بالکن
دارد
سند
تک برگ
84 متر 2 خواب

پروانه

4 طبقه 2 واحدی

پارکینگ انباری بالکن

بهترین کوچه پروانه

مشاور لک