تائید
فروش اداری و تجاریصنعتی، کشاورزی و تجاریپرورش ماهی 6000 متر بهترین فرصت سرمایه گذاری

پرورش ماهی 6000 متر بهترین فرصت سرمایه گذاری

5 ساعت پیش در زرگرشهر

اتاق
1
متراژ زمین
6000
سال
1395
قیمت کل
‏27,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏4,500,000 تومان
فایلهای لوکس و بقیمت را از ما بخواهید

⭕️یک سرمایه گذاری مطمئن بابازده بی نظیر

⭐️6000 متر زمین

⭐️آب،برق سه فاز ،گاز

⭐️دورتا دور دیوار کشی

⭐️استخر بزرگ با آب دائمی

⭐️پروانه چاه آب

⭐️دوریبن مدار بسته با وای فای

⭐️100 متر بنای دوطبقه نیمه کاره

⭐️مسیر دسترسی عالی ومناسب خودرو

⭐️مناسب دامداری سبک

⬅️ برای فایلهای مشابه تماس بگیرید

◀️فایل مورد نظرتان را از ما بخواهید

️فایل شمابا بازخوردعالی رایگان آگهی میشود

دپارتمان بـزرگ املاک خوش یمن
اولین و برترین دپارتمان املاک آمل
آدرس:خیابان هراز بین آفتاب 22 و 24
بامدیریت محترم مهندس ثانوی
دارای پروانه درجه1 برد تخصصی املاک و مستغلات

️مـشـاور امـیـن شمـا : شـهـاب ثـنـایــی
اینجانب با سالها تجربه در امر خرید،فروش،رهن،اجاره،تهاتر،مشارکت در ساخت در خدمت شما عزیزان میباشم
راه در جهان یکیست و آن راه راستیست