تائید
فروش مسکونیآپارتمانپل معالی آباد/ 205 متر /شمالی و جنوبی

پل معالی آباد/ 205 متر /شمالی و جنوبی

1 سال پیش در شیراز

متراژ
205
ساخت
1390
اتاق
3
قیمت کل
12٬300٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
60٬000٬000 تومان
طبقه
4
بازسازی شده کامل صفر تا صد
سه خواب نور مستقیم بالکن دار
سالن رو به کوه چمران و ویو باغات قصرالدشت
سالن بزرگ و خوش چیدمان با طراحی زیبا
آشپزخانه دیزاین شده و پر کابینت
نورپردازی حرفه ای سالن ، آشپزخانه و اتاقها
پارکینگ بهترین گزینه و قابلیت پارک ماشین اضافه
مشاعات خوب و تمیز و بازسازی شده کامل
___________________________________________
دسترسی از چندین خیابان اصلی چمران ، معالی آباد، تاچارا، قصرالدشت
دسترسی عالی به تمامی امکانات رفاهی ، ایستگاه مترو و اتوبوس
بهترین گزینه برای انتخاب شماست
همین الان با بنده تماس بگیرید
تمام وقت پاسخگوی شما عزیزان هستم

مشاور شما : مصطفی بذرافکن