تائید
فروش مسکونیآپارتمانپنت هاوس 135 متری(اندیشه)نوساز فول امکانات

پنت هاوس 135 متری(اندیشه)نوساز فول امکانات

2 سال پیش در تهران

متراژ
135
ساخت
1402
اتاق
3
قیمت کل
5٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
42٬962٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
✅ دپارتمان املاک افتخار
☑️مشاور و کارشناس املاک : کیومرثی

ملک مورد نظر شما، در اندیشه ماست

⬅️پر رونق ترین منطقه برای سرمایه گذاری با حفظ سرمایه در فاز یک اندیشه
⬅️سند تک برگ رسمی با قابلیت دریافت وام زوجین تا 640 میلیون تومان

✴️با حداقل نقدینگی صاحب آپارتمان شوید✴️

✡️ خوش نقشه بدون پرتی رو به نما اصلی دو کله
✡️ سند تک برگ رسمی با قابلیت استعلام لحظه ای
✡️ پارکینگ اختصاصی و انباری سندی آسانسور دار تک واحدی
✡️ مشاعات مرتب و تمیز با نمای تراورتن
✡️ فول دیزاین شده غرق در زیبایی
✡️ کولر گازی ، پکیج رادیات ، کابینت نئوکلاسیک درجه یک

✅برای دریافت فایل های زیر قیمت تماس بگیرید✅

♦️آدرس املاک: اندیشه - بلوار دنیا مالی بین خیابان شقایق 13 و 14 دپارتمان املاک افتخار ♦️