تائید
فروش مسکونیآپارتمانپنت هاوس 350 متری زیر سیزدهم، ولنجک

پنت هاوس 350 متری زیر سیزدهم، ولنجک

2 سال پیش در تهران

متراژ
350
ساخت
1401
اتاق
4
قیمت کل
120٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
342٬857٬000 تومان
طبقه
11
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
11
|| Ad Astra ||

سازه ای خاص و متفاوت در بهترین لوکیشن ولنجک زیر سیزدهم
350 متر پنت هاوس با طراحی زیبا و منحصر به فرد
دارای 4 اتاق خواب مستر
تراس گاردن قابل چیدمان با دید ابدی
بسیار خوش نقشه و دلباز
نورگیری مستقیم از همه نقاط
چشم انداز ابدی زیبای پایتخت و رشته کوه های البرز
4 پارکینگ سندی
2 لاین آسانسور
لابی مجلل
لابی من 24 ساعته
تیم خدماتی و امنیتی مقیم
سالن اجتماعات شیک برای گردهمایی های شما
روف گاردن با چشم انداز کارت پستالی
مشاعات آبی کم نظیر(استخر کودک و بزرگسال،سونا خشک و بخار،جکوزی و حمام ترکی)
سالن ورزش با به روزترین تجهیزات ورزشی
دسترسی آسان به مراکز خرید
دسترسی آسان به اتوبان ها و وسایل نقلیه عمومی

⚜️مشاور شما : خادم
مسکن نماد زعفرانیه