تائید
فروش مسکونیآپارتمانپنت هاوس 420 متری در رودهن چهار خوابه

پنت هاوس 420 متری در رودهن چهار خوابه

1 سال پیش در رودهن

متراژ
420
ساخت
1400
اتاق
4
قیمت کل
18٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
42٬857٬000 تومان
طبقه
7
se:
⭐✨دپارتمان بزرگ مهدی پور✨⭐

✅MEHDIPOUR✅
☑️REAL ESTATE☑️
****
✅ فروش پنت هاوس 420 متری در رودهن
✅طبقه هفتم
✅تراس 146 متر
✅آلاچیق
✅ بالکن 20 متر
✅ دارای پارکینگ 2 عدد، انباری، آسانسور
✅ویو و نورگیر عالی و بی نظیر
✅ چهار خواب دو خواب مستر
✅ کابینت ام دی اف
✅ گرمایش پکیچ .سرمایش کولر گازی
✅ دسترسی اسان به مراکز خرید
✅ قابلیت اجاره تا 500 میلیون که از اصل پول کسر می شود.
✅در بهترین منطقه رودهن

*
       ⭐با اعتماد به ما صاحب ملک شوید⭐
لطفا برای توضیحات بیشتر و خدمات بهتر همین حالا تماس بگیرید
️بزرگترین فایلینگ منطقه
فایل های مناسب با بودجه شما
کریمی هستم کارشناس شما پاسخگو 24 ساعته
آدرس: رودهن. مهرآباد. بلوار اصلی. دپارتمان املاک
بزرگ مهدی پورح