تائید
فروش مسکونیآپارتمانپنت هاوس 4خواب دوبلکس

پنت هاوس 4خواب دوبلکس

1 سال پیش در لاهیجان

متراژ
242
ساخت
1403
اتاق
4
قیمت کل
18٬800٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
77٬685٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
اپارتمان 242 متری با 30متر تراس

خیابان گلستان/ تک واحدی

طبقه پنجم

لوکیشن عالی یک دقیقه تا استخر

نقشه عالی بدون پرتی و ستون

سالن قابل چیدمان کابینت های ممبران
، پارکینگ بدون مزاحم، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی یک خواب مستر، کمد دیواری بزرگ
و...

❤برای اطلاعات بیشتر و فایل هایه مشابه با ما در ارتباط باشید

#amlak.lahijan_alizadeh علیرضاعلیزاده
————————
✨دفتر املاک حرفه ای✨

بزرگترین فایلینگ مناطق یک لاهیجان⚜️
ادرس دفتر :خیابان شیخ زاهد-کوچه10