تائید
فروش مسکونیآپارتمانپنت هاوس/580 متر/تریبلکس/super Luxury

پنت هاوس/580 متر/تریبلکس/super Luxury

1 سال پیش در تهران

متراژ
580
ساخت
1396
اتاق
+4
قیمت کل
111٬111٬111٬111 تومان
قیمت هر متر
191٬570٬000 تومان
طبقه
9
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅️ 580 متر 5 خواب مستر که 3 خواب سوئیت رویال مستر
✅️ آشپزخانه فول فرنیش بوش
✅️ تریبلکس با آسانسور اختصاصی در واحد
✅️ 120 متر تراس بدون مشرف
✅️ نورگیر از چهار جهت
✅️ فول مشاعات
✅️ 3 پارکینگ سندی و یک مزاحم
✅️ متریال تماما برند مطرح دنیا
✅️ لابی بسیار شیک و مجلل
✅️ لابی من 24 ساعته و نگهبانی مقیم

✔️ لطفا برای اطلاعت بیشتر و استعلام قیمت تماس بگیرید✔️

☎️ 8 صبح تا 12 شب حتی در روز های تعطیل در
درخدمت شما بزرگوارن هستیم.

ارادتمند شما مهاجرانی.
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مشاور آقای مهاجرانی

آژانس املاک گروه مشاورین رایزن سازه خانه شما