تائید
فروش مسکونیآپارتمانپنت هاوس فرمانیه شرقی 830 متر با 100 متر تراس

پنت هاوس فرمانیه شرقی 830 متر با 100 متر تراس

1 سال پیش در تهران

متراژ
830
ساخت
1395
اتاق
+4
قیمت کل
225٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
271٬084٬000 تومان
طبقه
10
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
11
❌زیر قیمت ترین پنت هاوس منطقه ❌

فرمانیه شرقی

830 متر

5 خواب مستر

پلان ژورنالی

ارتفاع سقف واحد 4 متر

تمام فضاها نور طبیعی

چشم انداز کوه های شمال و شهر

100 متر تراس گاردن

ارشیتکت بنام

لابی مجلل

لابی من 3 شیفت

سالن اجتماعات

سالن جیم

سالن اجتماعات

نیروهای خدماتی

4 پارکینگ سندی

انباری سندی

دنج ترین فرعی منطقه

مخصوص افراد خاص پسند

بدون مشابه در منطقه

سند تک برگ بدون ریشه

مشاور تخصصی منطقه گوهری