تائید
فروش مسکونیآپارتمانپنت هاوس لاکچری 288متر منظریه

پنت هاوس لاکچری 288متر منظریه

10 ماه پیش در منظریه

متراژ
288
ساخت
1403
اتاق
4
قیمت کل
21٬500٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
74٬652٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
✌فاصله از بر اصلی پیاده کمتر از 3دقیقه

■برای آدرس دقیق لطفا حضوری تشریف بیارید

✔270متر مفید4خواب با 2پارکینگ اختصاصی و انباری حدود 288متر

☑5طبقه 9واحد طبقه پنجم تک واحد

■بالکن بدون مشرف کاربردی

️یک بالکن دیگر اتاق خواب

️مطبخ کامل

️2 خواب مستر

✌سقف وافل اجرا شده

♥️نظر گیله وا: نیاز به توضیح نیست! واحد حرف نداره.

✌قیمت زمان معامله قابل مذاکره✌

آدرس مشاور املاک گیله وا:  خیابان لاکانی_ ابتدای عطاآفرین_ بعد از شهرداری ناحیه