تائید
فروش مسکونیآپارتمانپنت هاوس ویودار با 64 متر تراس اختصاصی فیاض

پنت هاوس ویودار با 64 متر تراس اختصاصی فیاض

1 هفته پیش در فیاض

متراژ
165
ساخت
1401
اتاق
3
انباری
ندارد
قیمت کل
‏13,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏83,636,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
تعداد کل طبقات
5
⚜️دپارتمان املاک مسعود داداشی⚜️

⚜️سلام
⚜️ پنت هاوسی در قلب شهر لاهیجان⚜️

✔️پنت هاوس 144 متر ی با 64 متر تراس منضم ( اختصاصی)
( با یک سوم بالکن مجموع 165 متر )
✔️4 ساله شخصی ساز
✔️بهترین پارکینگ بی مزاحم سندی مجموعه
✔️ساختمانی بسیار منظم با مدیریت قوی
✔️دسترسی عالی به مرکز شهر
✔️سند عرصه و اعیان
✔️5 طبقه کلا 13 واحد ( این واحد طبقه آخر و تک واحد )
فیاض ، دسترسی به مرکز شهر

⚜️این ملک منتظر تعلل کننده ها نمیماند⚜️

⚜️مرجع ملک های لوکس در لاهیجان ⚜️
⚜️دکتر مسعود داداشی ⚜️
⚜️دپارتمان املاک مسعود داداشی⚜️