تائید
فروش مسکونیآپارتمانپنت هاوس3خوابه زیبا فول امکانات مهرویلا

پنت هاوس3خوابه زیبا فول امکانات مهرویلا

1 سال پیش در کرج

متراژ
145
ساخت
1396
اتاق
3
قیمت کل
5٬700٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
39٬310٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
6
با سلام و ارادت

واحدی 145 متری سه خوابه با 130 متر بنا و 50متر بالکن تجهیز شده زیبا کاملا مستقل با سالنی بزرگ و دلبلز و غرق در نور آفتاب و دو کولر آبی و دو سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و دو حمام بهمراه وان جکوزی دیزاین شده شیک با امکانات کامل در لوکیشن لاکچری و اعیانی منطقه مهرویلا و دسترسی عالی به مترو و کلیه امکانات رفاهی و درمانی

انباری بزرگ
بالکن 50 متری دیزاین شده با چوب
باربیکیو سنگی زیبا
حیاط و مشاعات مشجر و زیباسازی شده
قولنامه ای معتبر با کد رهگیری و هولوگرام
مالک از ابتدا ساخت سکونت داشته

****بهترین سود در خرید مناسب است****
****واحد خاص منطقه با قیمت استثنایی****

کارشناس و مشاور امین شما: اردلان