تائید
فروش مسکونیآپارتمانپونک/115متر 2خواب/شهرک هما

پونک/115متر 2خواب/شهرک هما

2 سال پیش در تهران

متراژ
115
ساخت
1392
قیمت کل
11٬600٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
100٬869٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
4
سند
تک برگ
جهت ساختمان
شمالی
تعداد کل طبقات
5
واحد به قیمت
ملک ارزنده
مالک فروشنده واقعی

⚜️بسیار خوش نقشه
⚜️نور عالی

20واحد که واحد ها دوتا دوتا از هم سوا هستن
با ورودی مجزا
دارای سرایداری 24ساعته مقیم
در بهترین کوچه شهرک هما

(بازدید آزاد کلید در اختیار)
_______-----------------______
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک فراسازان

در کنارتان هستیم تا بهترین را رقم بزنید????