تائید
فروش مسکونیآپارتمانپونک،148متر3حواب،100در100سرمایه گذاری

پونک،148متر3حواب،100در100سرمایه گذاری

2 سال پیش در تهران

متراژ
148
ساخت
1394
اتاق
3
قیمت کل
14٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
97٬297٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
قابل توجه سرمایه گذاران محترم مسکن
فروش یک واحد خاص
باقیمتی باور نکردنی
«بی همتا درقیمت»
درکل منطقه پنج تهران
مالک پول لازم فروشنده واقعی
148متر سه خواب فول امکانات
تک واحدی دونبش
نور ونقشه استثنایی
نما ومشاعات 20
لوکیشن عالی
دسترسی بی نظیر

این قیمت فقط تا 48 ساعت

بازدید از این واحد را از دست ندهید
هماهنگی با دیدوپاسخ به سوالات
فقط و فقط طی تماس تلفنی