تائید
فروش مسکونیآپارتمانپونک 54 متر تک خواب فول امکانات سرمایه گزاری

پونک 54 متر تک خواب فول امکانات سرمایه گزاری

1 سال پیش در تهران

متراژ
54
ساخت
1402
اتاق
1
قیمت کل
6٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
118٬518٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
6
تعداد کل طبقات
6
369...بنام خالق یکتا و روزی دهنده...369
......املاک آریانا......
برای خرید ملک فردا دیر است>امروز اقدام کنید
به قیمت ترین نوساز منطقه با قیمت عالی
بهترین فرصت سال برای سرمایه گزاری
سازه ای لوکس از سازنده بنام منطقه

⚛️6 طبقه 6 واحدی
⚛️طبقه سوم
⚛️54 متر
⚛️تک خواب
⚛️فول امکانات:
⚛️پارکینگ
⚛️آسانسور
⚛️انباری
⚛️بالکن
⚛️لابی لوکس و مبله
⚛️لابی من 24 ساعته
⚛️سالن ورزش
⚛️سالن اجتماعات
⚛️مهد کودک

⚛️نور و نقشه عالی
⚛️دسترسی و لوکیشن فوق العاده
⚛️فرصت استثنایی برای خرید و سرمایه گزاری عالی
⚛️به قیمت ترین واحد نوساز منطقه
⚛️بازدید ساعت 2 الی 6 بعد از ظهر
⚛️پاسخگوی شما عزیزانم هستم در هر ساعت از شبانه روز

✅️مشاور شما و کارشناس فروش منطقه:
✅️آرمان علیزاده